NEO Roy Hobbs 2014 Schedule



Rainouts have been rescheduled. Check your schedule for changes.

Rainout Reschedules Adjusted Game site/time
Div Day Date Week 1 Time Location
U Sunday 27-Apr Hit & Run Academy Indians 8 9 Akron Braves 10:00 AM Old Forge
V Sunday 27-Apr Crystal Clinic Indians 16 5 Kent Mudhens 1:00 PM Old Forge
U Sunday 27-Apr Kent Knights 4 10 Akron Tread 4:00 PM Old Forge
V Sunday 27-Apr Akron Angels 5 2 Akron Coors Knights 10:00 AM Erie Island
U Sunday 27-Apr Akron Cardinals 13 3 Summit County Stingrays 1:00 PM Erie Island
V Sunday 27-Apr Orioles 12 0 North Coast Padres 4:00 PM Erie Island
Div Day Date Week 2 Time Location
L Saturday 3-May Akron Blues 12 13 Tim's Tavern 12:00 PM Old Forge
L Saturday 3-May Kent Mudhens 6 5 Youngstown AstroFalcons 4:00 PM Old Forge
M Sunday 4-May Cuyahoga Indians 8 9 Wolfdogs 1:00 PM Solon HS
C Sunday 4-May Kenmore Brewers 20 6 P&N Silverhawks 10:00 AM Old Forge
V Sunday 4-May Akron Coors Knights 1 9 Orioles 1:00 PM Old Forge
V Sunday 4-May Kent Mudhens 1 12 Akron Angels 4:00 PM Old Forge
U Sunday 4-May Akron Tread 1 3 Akron Cardinals 10:00 AM Patterson Park 1
M Sunday 4-May Astros 10 12 Kent Mudhens 1:00 PM Patterson Park 1
U Sunday 4-May Summit County Stingrays 3 15 Hit & Run Academy Indians 4:00 PM Patterson Park 1
M Sunday 4-May Hit & Run Bandits 19 6 Brewmasters 10:00 AM Erie Island
U Sunday 4-May Akron Braves 9 6 Kent Knights 1:00 PM Erie Island
V Sunday 4-May North Coast Padres 7 5 Crystal Clinic Indians 4:00 PM Erie Island
M Sunday 4-May Erie Coast Cubs 1 4 Steve's Sports 1:00 PM Sisler Field
C Sunday 4-May Cleveland Pirates 10 3 Cleveland Indians 4:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 3 Time Location
L Saturday 10-May Tim's Tavern 16 2 Kent Mudhens 4:30 PM CCC
V Saturday 10-May North Coast Padres 4 5 Kent Mudhens 4:00 PM Erie Island
M Saturday 10-May Brewmasters 4 2 Cuyahoga Indians 4:30 PM Sisler Field
M Sunday 11-May Wolfdogs 7 6 Astros 4:00 PM Sisler Field
M Sunday 11-May Steve's Sports 21 4 Hit & Run Bandits 1:00 PM Old Forge
M Sunday 11-May Kent Mudhens 14 5 Erie Coast Cubs 4:00 PM Old Forge
C Sunday 11-May Kent Mudhens 13 1 Cleveland Pirates 10:00 AM Sisler Field
C Sunday 11-May P&N Silverhawks 4 14 Cleveland Spiders 1:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 4 Time Location
M Sunday 18-May Brewmasters 7 4 Erie Coast Cubs 10:00 AM Old Forge
M Sunday 18-May Steve's Sports 14 1 Astros 1:00 PM Old Forge
M Sunday 18-May Wolfdogs 11 8 Kent Mudhens 4:00 PM Old Forge
V Sunday 18-May Orioles 11 1 Kent Mudhens 10:00 AM Patterson Park 1
V Sunday 18-May Crystal Clinic Indians 16 5 Akron Angels 1:00 PM Patterson Park 1
V Sunday 18-May Akron Coors Knights 4 8 North Coast Padres 4:00 PM Patterson Park 1
C Sunday 18-May Cleveland Indians 18 2 P&N Silverhawks 10:00 AM Erie Island
C Sunday 18-May Cleveland Spiders 3 2 Cleveland Pirates 1:00 PM Hawken JV
C Sunday 18-May Kenmore Brewers 3 9 Kent Mudhens 4:00 PM Erie Island
U Sunday 18-May Kent Knights 7 2 Summit County Stingrays 10:00 AM Sisler Field
U Sunday 18-May Akron Cardinals 8 4 Hit & Run Academy Indians 1:00 PM Sisler Field
U Sunday 18-May Akron Braves 5 2 Akron Tread 4:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 5 Time Location
L Saturday 24-May Akron Blues 5 9 Kent Mudhens 10:00 AM Erie Island
V Saturday 24-May Akron Angels 12 2 North Coast Padres 1:00 PM Erie Island
L Saturday 24-May BYE 0 0 Tim's Tavern NA NA
AA Saturday 24-May South Akron Kraken 16 4 Portage South Black Squirrels 10:00 AM Old Forge
AA Saturday 24-May Portage South Black Squirrels 5 9 South Akron Kraken 12:30 PM Old Forge
L Saturday 24-May Youngstown AstroFalcons 6 4 Kenmore Eastern Brewers 4:00 PM Old Forge
AA Saturday 24-May Irish 1 0 Bomb Squad 10:00 AM Sisler Field
AA Saturday 24-May Bomb Squad 10 3 Irish 12:30 PM Sisler Field
AA Saturday 24-May Cuyahoga River Bandits 1 6 Akron Aces 3:00 PM Sisler Field
AA Saturday 24-May Akron Aces 13 2 Cuyahoga River Bandits 5:30 PM Sisler Field
AA Sunday 25-May Tallmadge Knights 6 4 Nordonia Renegades 1:00 PM CVCA
AA Sunday 25-May Nordonia Renegades 0 11 Tallmadge Knights 3:30 PM CVCA
AA Sunday 25-May Skilet Productions 2 6 Ohio Eagles 10:00 AM Erie Island
AA Sunday 25-May Ohio Eagles 5 1 Skilet Productions 12:30 PM Erie Island
AA Sunday 25-May West Akron Blaze 0 4 Erie Coast Storm 3:00 PM Erie Island
AA Sunday 25-May Erie Coast Storm 4 6 West Akron Blaze 5:30 PM Erie Island
C Sunday 25-May Kenmore Brewers 16 9 Cleveland Spiders 2:00 PM Hawken JV
V Sunday 25-May Orioles 5 9 Crystal Clinic Indians 10:00 AM Old Forge
V Sunday 25-May Kent Mudhens 7 8 Akron Coors Knights 4:00 PM Old Forge
AA Sunday 25-May Play Ball Academy A's 3 1 Ohio Gamecocks 10:00 AM Patterson Park 1
AA Sunday 25-May Ohio Gamecocks 4 2 Play Ball Academy A's 12:30 PM Patterson Park 1
C Sunday 25-May Cleveland Pirates 15 4 P&N Silverhawks 3:00 PM Patterson Park 1
U Sunday 25-May Kent Knights 10 5 Akron Cardinals 6:00 PM Patterson Park 1
M Sunday 25-May Kent Mudhens 3 2 Steve's Sports 10:00 AM Sisler Field
M Sunday 25-May Hit & Run Bandits 20 15 Wolfdogs 1:00 PM Sisler Field
U Sunday 25-May Hit & Run Academy Indians 5 1 Akron Tread 4:00 PM Sisler Field
C Sunday 25-May Kent Mudhens 14 0 Cleveland Indians 1:00 PM Solon HS
M Sunday 25-May Erie Coast Cubs 16 9 Cuyahoga Indians 4:00 PM Solon HS
Div Day Date Week 6 Time Location
AA Tuesday 27-May Portage South Black Squirrels 7 1 Ohio Gamecocks 6:15 PM Erie Island
AA Wed 28-May Cuyahoga River Bandits 4 6 Erie Coast Storm 6:15 PM Erie Island
AA Wed 28-May Nordonia Renegades 3 4 Bomb Squad 6:15 PM CVCA
AA Wed 28-May Irish 8 1 Tallmadge Knights 6:15 PM Patterson Park 1
AA Thursday 29-May West Akron Blaze 1 6 Akron Aces 6:15 PM Erie Island
AA Thursday 29-May Play Ball Academy A's 8 5 Skilet Productions 6:15 PM Old Forge
L Saturday 31-May Tim's Tavern 8 11 Youngstown AstroFalcons 1:00 PM Poland HS
AA Saturday 31-May Tallmadge Knights 14 0 Cuyahoga River Bandits 10:00 AM Erie Island
AA Saturday 31-May Cuyahoga River Bandits 1 12 Tallmadge Knights 12:30 PM Erie Island
AA Saturday 31-May Ohio Gamecocks 6 0 South Akron Kraken 3:00 PM Erie Island
AA Saturday 31-May South Akron Kraken 4 9 Ohio Gamecocks 5:30 PM Erie Island
L Saturday 31-May BYE 0 0 Akron Blues NA NA
AA Saturday 31-May Irish 1 2 Erie Coast Storm 10:00 AM Old Forge
AA Saturday 31-May Erie Coast Storm 3 4 Irish 12:30 PM Old Forge
AA Saturday 31-May Ohio Eagles 1 7 Play Ball Academy A's 3:00 PM Old Forge
AA Saturday 31-May Play Ball Academy A's 14 3 Ohio Eagles 5:30 PM Old Forge
L Saturday 31-May Kent Mudhens 13 5 Kenmore Eastern Brewers 10:00 AM Sisler Field
AA Saturday 31-May Bomb Squad 1 6 West Akron Blaze 1:00 PM Sisler Field
AA Saturday 31-May West Akron Blaze 3 1 Bomb Squad 3:30 PM Sisler Field
AA Sunday 1-Jun Nordonia Renegades 3 10 Akron Aces 1:00 PM CVCA
AA Sunday 1-Jun Akron Aces 1 2 Nordonia Renegades 3:30 PM CVCA
U Sunday 1-Jun Akron Tread 1 9 Kent Knights 10:00 AM Erie Island
M Sunday 1-Jun Brewmasters 7 11 Kent Mudhens 1:00 PM Erie Island
C Sunday 1-Jun Cleveland Pirates 15 2 Kenmore Brewers 4:00 PM Erie Island
C Sunday 1-Jun Cleveland Spiders 25 7 Cleveland Indians 2:00 PM Hawken JV
M Sunday 1-Jun Wolfdogs 4 19 Steve's Sports 10:00 AM Old Forge
M Sunday 1-Jun Hit & Run Bandits 6 5 Erie Coast Cubs 1:00 PM Old Forge
V Sunday 1-Jun North Coast Padres 8 10 Orioles 4:00 PM Old Forge
C Sunday 1-Jun P&N Silverhawks 2 22 Kent Mudhens 10:00 AM Kent Al Lease
U Sunday 1-Jun Akron Braves 5 0 Hit & Run Academy indians 1:00 PM Kent Al Lease
U Sunday 1-Jun Summit County Stingrays 3 4 Akron Cardinals 4:00 PM Kent Al Lease
AA Sunday 1-Jun Portage South Black Squirrels 2 4 Skilet Productions 1:00 PM Roosevelt HS
AA Sunday 1-Jun Skilet Productions 5 13 Portage South Black Squirrels 3:30 PM Roosevelt HS
M Sunday 1-Jun Cuyahoga Indians 0 6 Astros 9:30 AM Sisler Field
V Sunday 1-Jun Akron Coors Knights 6 10 Akron Angels 1:00 PM Sisler Field
V Sunday 1-Jun Kent Mudhens 6 5 Crystal Clinic Indians 4:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 7 Time Location
AA Tuesday 3-Jun Irish 2 10 Play Ball Academy A's 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 3-Jun Bomb Squad 12 8 Portage South Black Squirrels 6:15 PM Old Forge
AA Wed 4-Jun Tallmadge Knights 0 0 Ohio Gamecocks PPD Old Forge
AA Thursday 5-Jun Erie Coast Storm 3 5 Skilet Productions 6:15 PM Erie Island
AA Thursday 5-Jun West Akron Blaze 7 0 Cuyahoga River Bandits F Old Forge
L Saturday 7-Jun Tim's Tavern 10 11 Akron Blues 1:00 PM CCC
AA Saturday 7-Jun Tallmadge Knights 11 8 Erie Coast Storm 10:00 AM Erie Island
AA Saturday 7-Jun Erie Coast Storm 4 1 Tallmadge Knights 12:30 PM Erie Island
AA Saturday 7-Jun Skilet Productions 3 5 South Akron Kraken 3:00 PM Erie Island
AA Saturday 7-Jun South Akron Kraken 10 0 Skilet Productions 5:30 PM Erie Island
L Saturday 7-Jun BYE 0 0 Kenmore Eastern Brewers NA NA
AA Saturday 7-Jun Ohio Gamecocks 1 2 Ohio Eagles 10:00 AM Old Forge
AA Saturday 7-Jun Ohio Eagles 4 1 Ohio Gamecocks 12:30 PM Old Forge
AA Saturday 7-Jun Bomb Squad 5 6 Akron Aces 3:00 PM Old Forge
AA Saturday 7-Jun Akron Aces 3 4 Bomb Squad 5:30 PM Old Forge
L Saturday 7-Jun Youngstown AstroFalcons 2 12 Kent Mudhens 10:00 AM Sisler Field
AA Saturday 7-Jun Nordonia Renegades 5 3 Cuyahoga River Bandits 1:00 PM Sisler Field
AA Saturday 7-Jun Cuyahoga River Bandits 1 11 Nordonia Renegades 3:30 PM Sisler Field
Div Day Date Week 8 Time Location
AA Tuesday 10-Jun West Akron Blaze 9 1 Tallmadge Knights 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 10-Jun Nordonia Renegades 5 11 Akron Aces 6:15 PM Old Forge
AA Wed 11-Jun Ohio Eagles 0 4 Portage South Black Squirrels 6:15 PM Erie Island
AA Wed 11-Jun Irish 8 4 Erie Coast Storm 6:15 PM Old Forge
AA Wed 11-Jun Cuyahoga River Bandits 0 4 Bomb Squad 6:15 PM Patterson Park 1
AA Thursday 12-Jun Ohio Gamecocks 5 2 Skilet Productions 6:15 PM Erie Island
AA Thursday 12-Jun South Akron Kraken 0 1 Play Ball Academy A's 6:15 PM Old Forge
L Saturday 14-Jun Kent Mudhens 7 9 Tim's Tavern 1:00 PM CCC
AA Saturday 14-Jun Erie Coast Storm 5 4 Akron Aces 10:00 AM Erie Island
AA Saturday 14-Jun Akron Aces 10 3 Erie Coast Storm 12:30 PM Erie Island
AA Saturday 14-Jun West Akron Blaze 7 0 Cuyahoga River Bandits F Erie Island
AA Saturday 14-Jun Cuyahoga River Bandits 0 7 West Akron Blaze F Erie Island
L Saturday 14-Jun BYE 0 0 Youngstown AstroFalcons NA NA
AA Saturday 14-Jun Bomb Squad 0 10 Tallmadge Knights 3:00 PM Old Forge
AA Saturday 14-Jun Tallmadge Knights 4 3 Bomb Squad 5:30 PM Old Forge
AA Saturday 14-Jun Play Ball Academy A's 18 1 Skilet Productions 10:00 AM Sisler Field
AA Saturday 14-Jun Skilet Productions 1 13 Play Ball Academy A's 12:30 PM Sisler Field
L Saturday 14-Jun Akron Blues 10 3 Kenmore Eastern Brewers 4:00 PM Sisler Field
AA Sunday 15-Jun Irish 6 1 Nordonia Renegades 1:00 PM CVCA
AA Sunday 15-Jun Nordonia Renegades 1 3 Irish 3:30 PM CVCA
V Sunday 15-Jun Akron Coors Knights 0 2 Crystal Clinic Indians 10:00 AM Erie Island
V Sunday 15-Jun Orioles 8 2 Akron Angels 1:00 PM Erie Island
M Sunday 15-Jun Cuyahoga Indians 5 15 Steve's Sports 2:00 PM Mayfield HS
C Sunday 15-Jun Kenmore Brewers 23 7 Cleveland Indians 10:00 AM Old Forge
C Sunday 15-Jun Cleveland Pirates 0 10 Kent Mudhens 1:00 PM Old Forge
C Sunday 15-Jun Cleveland Spiders 28 4 P&N Silverhawks 2:00 PM Hawken JV
M Sunday 15-Jun Hit & Run Bandits 3 13 Kent Mudhens 10:00 AM Al Lease Park
M Sunday 15-Jun Brewmasters 18 7 Wofldogs 1:00 PM Al Lease Park
AA Sunday 15-Jun Ohio Eagles 3 4 South Akron Kraken 5:30 PM Patterson Park 1
AA Sunday 15-Jun South Akron Kraken 2 8 Ohio Eagles 8:00 PM Patterson Park 1
AA Sunday 15-Jun Portage South Black Squirrels 4 5 Ohio Gamecocks 1:00 PM Roosevelt HS
AA Sunday 15-Jun Ohio Gamecocks 2 6 Portage South Black Squirrels 3:30 PM Roosevelt HS
M Sunday 15-Jun Erie Coast Cubs 7 8 Astros 2:30 PM Salem HS
U Sunday 15-Jun Akron Braves 16 1 Akron Cardinals 10:00 AM Sisler Field
U Sunday 15-Jun Kent Knights 6 7 Hit & Run Academy Indians 1:00 PM Sisler Field
U Sunday 15-Jun Summit County Stingrays 8 18 Akron Tread 4:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 9 Time Location
AA Tuesday 17-Jun Ohio Gamecocks 5 0 Cuyahoga River Bandits 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 17-Jun South Akron Kraken 3 1 Erie Coast Storm 6:15 PM Old Forge
AA Wed 18-Jun Ohio Eagles 0 0 South Akron Kraken PPD Patterson Park 1
AA Thursday 19-Jun Skilet Productions 0 0 West Akron Blaze PPD Erie Island
AA Saturday 21-Jun Portage South Black Squirrels 5 6 Ohio Eagles 3:00 PM Erie Island
AA Saturday 21-Jun Ohio Eagles 3 1 Portage South Black Squirrels 5:30 PM Erie Island
L Saturday 21-Jun BYE 0 0 Tim's Tavern NA NA
AA Saturday 21-Jun Ohio Gamecocks 11 0 Skilet Productions 1:00 PM Old Forge
AA Saturday 21-Jun Skilet Productions 1 11 Ohio Gamecocks 3:30 PM Old Forge
AA Saturday 21-Jun West Akron Blaze 0 0 Akron Aces PPD Sisler Field
M Sunday 22-Jun Erie Coast Cubs 1 8 Kent Mudhens 1:00 PM Copley HS
V Sunday 22-Jun Kent Mudhens 0 10 Orioles 4:00 PM Copley HS
AA Sunday 22-Jun Nordonia Renegades 5 6 Bomb Squad 1:00 PM CVCA
AA Sunday 22-Jun Bomb Squad 13 0 Nordonia Renegades 3:30 PM CVCA
U Sunday 22-Jun Hit & Run Academy Indians 3 4 Akron Cardinals 10:00 AM Erie Island
U Sunday 22-Jun Akron Tread 1 6 Akron Braves 1:00 PM Erie Island
M Sunday 22-Jun Hit & Run Bandits 3 14 Steve's Sports 4:00 PM Erie Island
C Sunday 22-Jun Cleveland Pirates 7 8 Cleveland Spiders 2:00 PM Hawken JV
U Sunday 22-Jun Summit County Stingrays 4 5 Kent Knights 10:00 AM Old Forge
AA Sunday 22-Jun Cuyahoga River Bandits 3 13 Erie Coast Storm 1:00 PM Old Forge
AA Sunday 22-Jun Erie Coast Storm 15 0 Cuyahoga River Bandits 3:30 PM Old Forge
C Sunday 22-Jun Kent Mudhens 9 2 Kenmore Brewers 1:00 PM Al Lease Park
C Sunday 22-Jun P&N Silverhawks 6 20 Cleveland Indians 4:00 PM Al Lease Park
M Sunday 22-Jun Astros 10 4 Wolfdogs 4:30 PM Salem HS
V Sunday 22-Jun Akron Angels 0 8 Crystal Clinic Indians 10:00 AM Sisler Field
M Sunday 22-Jun Cuyahoga Indians 1 11 Brewmasters 1:00 PM Sisler Field
V Sunday 22-Jun North Coast Padres 2 3 Akron Coors Knights 4:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 10 Time Location
AA Tuesday 24-Jun Tallmadge Knights 1 2 Ohio Eagles 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 24-Jun Bomb Squad 4 7 Play Ball Academy A's 6:15 PM Old Forge
AA Thursday 26-Jun Cuyahoga River Bandits 2 12 Skilet Productions 6:15 PM Erie Island
AA Thursday 26-Jun Erie Coast Storm 9 2 Portage South Black Squirrels 6:15 PM Old Forge
L Saturday 28-Jun Akron Blues 6 7 Youngstown AstroFalcons 1:00 PM Boardman HS
L Saturday 28-Jun Tim's Tavern 10 2 Kenmore Eastern Brewers 11:00 AM CCC - 7
L Saturday 28-Jun Kenmore Eastern Brewers 7 8 Tim's Tavern 1:30 PM CCC - 7
AA Saturday 28-Jun Bomb Squad 12 0 Cuyahoga River Bandits 10:00 AM Erie Island
AA Saturday 28-Jun Cuyahoga River Bandits 2 3 Bomb Squad 12:30 PM Erie Island
AA Saturday 28-Jun Akron Aces 1 6 Irish 3:00 PM Erie Island
AA Saturday 28-Jun Irish 1 2 Akron Aces 5:30 PM Erie Island
L Saturday 28-Jun BYE 0 0 Kent Mudhens NA NA
AA Saturday 28-Jun Ohio Gamecocks 2 3 South Akron Kraken 10:00 AM Sisler Field
AA Saturday 28-Jun South Akron Kraken 7 5 Ohio Gamecocks 12:30 PM Sisler Field
AA Saturday 28-Jun Ohio Eagles 0 2 Play Ball Academy A's 3:00 PM Sisler Field
AA Saturday 28-Jun Play Ball Academy A's 9 3 Ohio Eagles 5:30 PM Sisler Field
M Sunday 29-Jun Steve's Sports 15 1 Erie Coast Cubs 1:00 PM Copley HS
M Sunday 29-Jun Wolfdogs 4 8 Cuyahoga Indians 10:00 AM Erie Island
V Sunday 29-Jun Akron Coors Knights 13 3 Kent Mudhens 1:00 PM Erie Island
V Sunday 29-Jun North Coast Padres 3 7 Akron Angels 4:00 PM Erie Island
U Sunday 29-Jun Akron Braves 17 1 Summit County Stingrays 10:00 AM Old Forge
U Sunday 29-Jun Summit County Stingrays 0 11 Akron Braves 12:30 PM Old Forge
U Sunday 29-Jun Akron Cardinals 1 7 Hit & Run Academy Indians 3:00 PM Old Forge
AA Sunday 29-Jun Erie Coast Storm 3 4 Nordonia Renegades 10:00 AM Patterson Park 1
AA Sunday 29-Jun Nordonia Renegades 6 5 Erie Coast Storm 12:30 PM Patterson Park 1
AA Sunday 29-Jun West Akron Blaze 3 1 Tallmadge Knights 3:00 PM Patterson Park 1
AA Sunday 29-Jun Portage South Black Squirrels 4 1 Skilet Productions 1:00 PM Roosevelt HS
AA Sunday 29-Jun Skilet Productions 0 10 Portage South Black Squirrels 3:30 PM Roosevelt HS
M Sunday 29-Jun Kent Mudhens 11 5 Astros 4:30 PM Salem HS
C Sunday 29-Jun Cleveland Spiders 4 2 Kenmore Brewers 10:00 AM Sisler Field
C Sunday 29-Jun P&N Silverhawks 1 18 Cleveland Pirates 1:00 PM Sisler Field
M Sunday 29-Jun Brewmasters 4 10 Hit & Run Bandits 4:00 PM Sisler Field
C Sunday 29-Jun Cleveland Indians 5 17 Kent Mudhens 1:00 PM Solon HS
Div Day Date Week 11 Time Location
AA Tuesday 1-Jul Portage South Black Squirrels 4 7 Nordonia Renegades 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 1-Jul Erie Coast Storm 2 9 Akron Aces 6:15 PM Old Forge
AA Wed 2-Jul Ohio Gamecocks 3 6 Irish 6:15 PM Erie Island
AA Wed 2-Jul Ohio Eagles 2 3 West Akron Blaze 6:15 PM Old Forge
AA Wed 2-Jul South Akron Kraken 4 4 Cuyahoga River Bandits SPD Patterson Park 1
AA Thursday 3-Jul Skilet Productions 3 8 Bomb Squad 6:15 PM Old Forge
L Saturday 5-Jul Kenmore Eastern Brewers 8 6 Kent Mudhens 1:00 PM Old Forge
L Saturday 5-Jul Akron Blues 15 10 Youngstown AstroFalcons 4:00 PM Old Forge
AA Sunday 6-Jul Play Ball Academy A's 0 0 Erie Coast Storm 5:30 PM Canal Park
U Sunday 6-Jul Akron Cardinals 5 3 Akron Tread 4:00 PM Erie Island
AA Sunday 6-Jul Irish 3 2 West Akron Blaze 10:00 AM Old Forge
AA Sunday 6-Jul West Akron Blaze 0 3 Irish 12:30 PM Old Forge
V Sunday 6-Jul Akron Angels 15 7 Orioles 3:00 PM Old Forge
Div Day Date Week 12 Time Location
AA Monday 7-Jul Akron Aces 1 3 Ohio Gamecocks 6:00 PM Erie Island
AA Tuesday 8-Jul Bomb Squad 12 1 Erie Coast Storm 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 8-Jul Portage South Black Squirrels 12 11 Ohio Eagles 6:15 PM Old Forge
AA Wed 9-Jul Cuyahoga River Bandits 4 8 Nordonia Renegades 6:15 PM CVCA
AA Wed 9-Jul Play Ball Academy A's 5 3 South Akron Kraken 6:15 PM Erie Island
AA Wed 9-Jul Akron Aces 4 6 Tallmadge Knights 6:15 PM Old Forge
AA Wed 9-Jul Irish 7 3 West Akron Blaze 6:15 PM Patterson Park 1
AA Wed 9-Jul Portage South Black Squirrels 10 11 Irish 8:30 PM Patterson Park 1
AA Thursday 10-Jul Akron Aces 11 6 South Akron Kraken 6:15 PM Erie Island
AA Thursday 10-Jul Skilet Productions 0 9 Ohio Gamecocks 6:15 PM Old Forge
AA Friday 11-Jul Irish 1 3 Tallmadge Knights 6:00 PM Erie Island
AA Friday 11-Jul Play Ball Academy A's 7 1 South Akron Kraken 6:00 PM Old Forge
L Saturday 12-Jul Kent Mudhens 2 16 Youngstown AstroFalcons 1:00 PM Boardman HS
L Saturday 12-Jul Akron Blues 6 4 Tim's Tavern 1:00 PM CCC
AA Saturday 12-Jul Bomb Squad 6 9 Irish 10:00 AM Erie Island
AA Saturday 12-Jul Irish 3 1 Bomb Squad 12:30 PM Erie Island
AA Saturday 12-Jul Akron Aces 1 2 Cuyahoga River Bandits 3:00 PM Erie Island
AA Saturday 12-Jul Cuyahoga River Bandits 0 4 Akron Aces 5:30 PM Erie Island
L Saturday 12-Jul BYE 0 0 Kenmore Eastern Brewers NA NA
AA Saturday 12-Jul Play Ball Academy A's 3 2 Portage South Black Squirrels 10:00 AM Old Forge
AA Saturday 12-Jul Portage South Black Squirrels 4 10 Play Ball Academy A's 12:30 PM Old Forge
AA Saturday 12-Jul Erie Coast Storm 1 5 West Akron Blaze 3:00 PM Old Forge
AA Saturday 12-Jul West Akron Blaze 6 1 Erie Coast Storm 5:30 PM Old Forge
U Saturday 12-Jul Kent Knights 2 6 Akron Tread 10:00 AM Sisler Field
U Saturday 12-Jul Hit & Run Academy Indians 3 6 Akron Braves 4:00 PM Sisler Field
M Sunday 13-Jul Erie Coast Cubs 6 11 Brewmasters 1:00 PM Copley HS
AA Sunday 13-Jul Nordonia Renegades 5 9 Tallmadge Knights 1:00 PM CVCA
AA Sunday 13-Jul Tallmadge Knights 2 8 Nordonia Renegades 3:30 PM CVCA
M Sunday 13-Jul Kent Mudhens 17 10 Wolfdogs 10:00 AM Erie Island
AA Sunday 13-Jul Ohio Eagles 1 0 Ohio Gamecocks 1:00 PM Erie Island
C Sunday 13-Jul Cleveland Indians 2 13 Cleveland Spiders 2:00 PM Hawken JV
M Sunday 13-Jul Astros 15 5 Steve's Sports 2:00 PM Mayfield HS
U Sunday 13-Jul Akron Cardinals 7 0 Summit County Stingrays forfeit Old Forge
C Sunday 13-Jul Kent Mudhens 21 4 P&N Silverhawks 1:00 PM Old Forge
M Sunday 13-Jul Hit & Run Bandits 7 6 Cuyahoga Indians 4:00 PM Old Forge
AA Sunday 13-Jul South Akron Kraken 13 0 Skilet Productions 10:00 AM Prentiss Park
AA Sunday 13-Jul Skilet Productions 1 6 South Akron Kraken 12:30 PM Prentiss Park
C Sunday 13-Jul Kenmore Brewers 8 6 Cleveland Pirates 4:00 PM Prentiss Park
V Sunday 13-Jul Akron Angels 11 10 Akron Coors Knights 10:00 AM Sisler Field
V Sunday 13-Jul Orioles 14 0 North Coast Padres 1:00 PM Sisler Field
Div Day Date Week 13 Time Location
AA Monday 14-Jul Tallmadge Knights 4 6 West Akron Blaze 6:15 PM Old Forge
AA Monday 14-Jul Nordonia Renegades 3 7 Irish 6:00 PM CVCA
AA Monday 14-Jul Portage South Black Squirrels 0 14 Play Ball Academy A's 6:15 PM Patterson Park 1
AA Monday 14-Jul Play Ball Academy A's 3 0 Portage South Black Squirrels 8:30 PM Patterson Park 1
AA Tuesday 15-Jul Akron Aces 2 1 Irish 6:15 PM Erie Island
AA Tuesday 15-Jul South Akron Kraken 4 9 Ohio Eagles 6:15 PM Old Forge
AA Wed 16-Jul Bomb Squad 4 8 West Akron Blaze 6:15 PM Erie Island
AA Wed 16-Jul Tallmadge Knights 6 4 Cuyahoga River Bandits 6:15 PM Old Forge
AA Wed 16-Jul Skilet Productions 0 3 Play Ball Academy A's 6:15 PM Patterson Park 1
AA Wed 16-Jul South Akron Kraken 4 11 Play Ball Academy A's 8:30 PM Patterson Park 1
AA Wed 16-Jul Nordonia Renegades 2 3 Ohio Eagles 6:15 PM Sisler Field
AA Thursday 17-Jul Erie Coast Storm 7 0 Nordonia Renegades 6:15 PM Erie Island
AA Thursday 17-Jul Ohio Gamecocks 3 6 Portage South Black Squirrels 6:15 PM Old Forge
AA Thursday 17-Jul Tallmadge Knights 4 3 Bomb Squad 6:00 PM Patterson Park 1
AA Friday 18-Jul Ohio Eagles 0 3 Akron Aces 6:00 PM Erie Island
AA Friday 18-Jul Play Ball Academy A's 3 0 Tallmadge Knights 6:00 PM Old Forge
AA Friday 18-Jul West Akron Blaze 1 6 South Akron Kraken 6:00 PM Sisler Field
AA Saturday 19-Jul Play Ball Academy A's 0 0 Ohio Gamecocks PPD Erie Island
AA Saturday 19-Jul Ohio Gamecocks 0 0 Play Ball Academy A's PPD Erie Island
L Saturday 19-Jul BYE 0 0 Akron Blues NA NA
AA Saturday 19-Jul Skilet Productions 0 0 Ohio Eagles PPD Old Forge
AA Saturday 19-Jul Ohio Eagles 0 0 Skilet Productions PPD Old Forge
AA Saturday 19-Jul Irish 0 0 Cuyahoga River Bandits PPD Sisler Field
AA Saturday 19-Jul Cuyahoga River Bandits 0 0 Irish PPD Sisler Field
AA Saturday 19-Jul Bomb Squad 0 0 Erie Coast Storm PPD Sisler Field/td>
AA Saturday 19-Jul Erie Coast Storm 0 0 Bomb Squad PPD Sisler Field
AA Sunday 20-Jul Nordonia Renegades 5 2 West Akron Blaze 1:00 PM CVCA
AA Sunday 20-Jul West Akron Blaze 15 4 Nordonia Renegades 3:30 PM CVCA
M Sunday 20-Jul Wolfdogs 10 0 Hit & Run Bandits 12:00 PM Erie Island
C Sunday 20-Jul Cleveland Pirates 10 6 Cleveland Indians 4:00 PM Erie Island
U Sunday 20-Jul Summit County Stingrays 0 7 Hit & Run Academy Indians forfeit Old Forge
V Sunday 20-Jul Kent Mudhens 6 7 Akron Angels 1:00 PM Old Forge
U Sunday 20-Jul Akron Tread 2 4 Akron Cardinals 4:00 PM Old Forge
V Sunday 20-Jul Akron Coors Knights 0 4 Orioles 10:00 AM Prentiss Park
AA Sunday 20-Jul Tallmadge Knights 2 1 Akron Aces 1:00 PM Prentiss Park
AA Sunday 20-Jul Akron Aces 7 3 Tallmadge Knights 3:30 PM Prentiss Park
AA Sunday 20-Jul South Akron Kraken 1 2 Portage South Black Squirrels 10:00 AM Roosevelt HS
AA Sunday 20-Jul Portage South Black Squirrels 1 11 South Akron Kraken 12:30 PM Roosevelt HS
V Sunday 20-Jul North Coast Padres 4 12 Crystal Clinic Indians 1:00 PM Sisler Field
U Sunday 20-Jul Akron Braves 13 0 Kent Knights 4:00 PM Sisler Field
M Sunday 20-Jul Cuyahoga Indians 8 10 Erie Coast Cubs 10:00 AM Solon HS
C Sunday 20-Jul Cleveland Spiders 3 5 Kent Mudhens 1:00 PM Solon HS - 7
C Sunday 20-Jul Kent Mudhens 14 6 Cleveland Spiders 3:30 PM Solon HS - 7
Div Day Date Week 14 Time Location
AA Monday 21-Jul Ohio Gamecocks 8 6 Ohio Eagles 6:00 PM Erie Island
AA Monday 21-Jul Play Ball Academy A's 7 2 Nordonia Renegades 6:00 PM Sisler Field
AA Tuesday 22-Jul Akron Aces 7 4 West Akron Blaze 6:00 PM Erie Island
AA Tuesday 22-Jul Tallmadge Knights 6 2 Irish 6:00 PM Sisler Field
L Saturday 26-Jul BYE 0 0 Youngstown AstroFalcons NA NA
L Saturday 26-Jul Kenmore Eastern Brewers 6 19 Akron Blues 9:30 AM Sisler Field
V Saturday 26-Jul Kent Mudhens 10 12 North Coast Padres 12:00 PM Sisler Field - Cont'd
V Saturday 26-Jul North Coast Padres 16 13 Kent Mudhens 1:00 PM Sisler Field
L Saturday 26-Jul Tim's Tavern 11 1 Kent Mudhens 4:00 PM Sisler Field
M Sunday 27-Jul Wolfdogs 0 0 Cuyahoga Indians Rain Canal Park
M Sunday 27-Jul Erie Coast Cubs 11 0 Hit & Run Bandits 1:00 PM Copley HS
U Sunday 27-Jul Akron Tread 7 4 Summit County Stingrays 1:00 PM Erie Island
U Sunday 27-Jul Hit & Run Academy Indians 0 7 Kent Knights forfeit Erie Island
V Sunday 27-Jul Orioles 4 5 Akron Coors Knights 1:00 PM Old Forge
M Sunday 27-Jul Kent Mudhens 18 10 Brewmasters 4:00 PM Old Forge
C Sunday 27-Jul Cleveland Indians 3 19 Kenmore Brewers 1:00 PM Patterson Park 1
C Sunday 27-Jul P&N Silverhawks 1 10 Cleveland Spiders 4:00 PM Patterson Park 1
Div Day Date Week 15 Time Location
L Saturday 2-Aug BYE 0 0 Kent Mudhens NA NA
AAE Saturday 2-Aug #2 Portage South 0 4 #1 Play Ball Academy A's 4:00 PM Hudson HS
AAE Saturday 2-Aug #1 Play Ball Academy A's 4 0 #2 Portage South 6:30 PM Hudson HS
AA Saturday 2-Aug #1 Irish 1 3 #2 Akron Aces 11:00 AM Old Forge
L Saturday 2-Aug Youngstown AstroFalcons 7 5 Akron Blues 10:00 AM Sisler Field
C Sunday 3-Aug Cleveland Spiders 14 9 Cleveland Pirates 2:00 PM Hawken JV
M Sunday 3-Aug Steve's Sports 1 0 Brewmasters 11:00 AM Mayfield HS
M Sunday 3-Aug Brewmasters 1 11 Steve's Sports 2:00 PM Mayfield HS
M Sunday 3-Aug Kent Mudhens 6 10 Cuyahoga Indians 12:30 PM Solon HS
M Sunday 3-Aug Cuyahoga Indians 5 11 Kent Mudhens 9:30 AM Solon HS
Div Day Date Week 16 Time Location
U Wed 6-Aug Akron Braves 3 1 Akron Tread 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
L Saturday 9-Aug BYE 0 0 Tim's Tavern NA NA
L Saturday 9-Aug Akron Blues 20 4 Kent Mudhens 10:00 AM Old Forge
L Saturday 9-Aug Youngstown AstroFalcons 11 6 Kenmore Eastern Brewers 1:00 PM Old Forge
L Saturday 9-Aug Kenmore Eastern Brewers 9 7 Youngstown AstroFalcons 4:00 PM Old Forge
V Sunday 10-Aug Akron Angels 8 2 Kent Mudhens 10:00 AM Patterson Park 1
V Sunday 10-Aug Crystal Clinic Indians 12 2 Kent Mudhens 1:00 PM Patterson Park 1
V Sunday 10-Aug Crystal Clinic Indians 12 2 North Coast Padres 4:00 PM Patterson Park 1
V Sunday 10-Aug Orioles 4 2 Akron Coors Knights 10:00 AM Erie Island
C Sunday 10-Aug Kenmore Brewers 9 4 Cleveland Spiders 1:00 PM Erie Island
C Sunday 10-Aug Cleveland Pirates 17 15 P&N Silverhawks 4:00 PM Erie Island
U Sunday 10-Aug Hit & Run Academy Indians 5 8 Kent Knights 10:00 AM Old Forge
U Sunday 10-Aug Kent Knights 2 8 Akron Braves 1:00 PM Old Forge
U Sunday 10-Aug Akron Cardinals 2 3 Akron Braves 4:00 PM Old Forge
M Sunday 10-Aug Wolfdogs 10 5 Brewmasters 10:00 AM Sisler Field
M Sunday 10-Aug Astros 8 6 Erie Coast Cubs 1:00 PM Sisler Field
M Sunday 10-Aug Kent Mudhens 13 8 Hit & Run Bandits 4:30 PM Sisler Field
M Sunday 10-Aug Steve's Sports 4 5 Cuyahoga Indians 1:00 PM Solon HS
C Sunday 10-Aug Kent Mudhens 20 2 Cleveland Indians 4:00 PM Solon HS
Div Day Date Week 17 Time Location
M Wed 13-Aug Hit & Run Bandits 0 18 Astros 7:00 PM Patterson Park 1
V Thursday 14-Aug Crystal Clinic Indians 2 10 Akron Angels 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
L Saturday 16-Aug Tim's Tavern 4 3 Youngstown AstroFalcons 11:00 AM CCC
L Saturday 16-Aug Tim's Tavern 4 5 Youngstown AstroFalcons 1:30 PM CCC
L Saturday 16-Aug Kent Mudhens 2 12 Akron Blues 1:00 PM Old Forge
L Saturday 16-Aug Kenmore Eastern Brewers 14 12 Kent Mudhens 4:00 PM Old Forge
M Sunday 17-Aug Wolfdogs 4 1 Erie Coast Cubs 11:00 AM Al Lease
M Sunday 17-Aug Erie Coast Cubs 1 11 Wolfdogs 1:30 PM Al Lease
M Sunday 17-Aug Astros 0 0 Brewmasters PPD Boardman HS
V Sunday 17-Aug Kent Mudhens 2 1 Akron Coors Knights 10:00 AM Erie Island
C Sunday 17-Aug Cleveland Indians 4 16 Kenmore Brewers 1:00 PM Erie Island
V Sunday 17-Aug Akron Angels 13 3 North Coast Padres 4:00 PM Erie Island
V Sunday 17-Aug Crystal Clinic Indians 4 1 Orioles 12:00 PM Old Forge - Cont'd
V Sunday 17-Aug Orioles 3 1 Crystal Clinic Indians 2:00 PM Old Forge
C Sunday 17-Aug Cleveland Spiders 13 15 Kent Mudhens 4:30 PM Old Forge
U Sunday 17-Aug Summit County Stingrays 0 15 Akron Braves 10:00 AM Sisler Field
U Sunday 17-Aug Hit & Run Academy Indians 3 6 Akron Tread 1:00 PM Sisler Field
U Sunday 17-Aug Kent Knights 3 4 Akron Cardinals 4:00 PM Sisler Field
M Sunday 17-Aug Cuyahoga Indians 12 8 Hit & Run Bandits 5:30 PM Patterson Park 1
Div Day Date Week 18 Time Location
C Monday 18-Aug Cleveland Indians 8 5 P&N Silverhawks 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
U Tuesday 19-Aug Kent Knights 3 3 Summit County Stingrays 6:15 PM Erie Island (7)
U Tuesday 19-Aug Akron Cardinals 2 9 Akron Braves 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
U Thursday 21-Aug Akron Cardinals 13 0 Hit & Run Academy Indians 6:15 PM Erie Island (7)
M Thursday 21-Aug Hit & Run Bandits 2 12 Astros 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
U Friday 22-Aug Akron Tread 5 10 Summit County Stingrays 6:15 PM Erie Island (7)
L Friday 22-Aug Kenmore Eastern Brewers 5 15 Tim's Tavern 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
L Saturday 23-Aug BYE 0 0 Kenmore Eastern Brewers NA NA
M Saturday 23-Aug Brewmasters 1 8 Astros 11:00 AM Boardman HS
L Saturday 23-Aug Tim's Tavern 6 0 Akron Blues 10:00 AM Sisler Field (7)
L Saturday 23-Aug Youngstown AstroFalcons 0 7 Akron Blues forfeit Sisler Field (7) cont'd
L Saturday 23-Aug Youngstown AstroFalcons 0 7 Kent Mudhens forfiet Sisler Field
L Saturday 23-Aug Kent Mudhens 6 13 Kenmore Eastern Brewers 5:00 PM Sisler Field - 7
C Sunday 24-Aug P&N Silverhawks 1 8 Kent Mudhens 10:00 AM Erie Island
U Sunday 24-Aug Akron Braves 12 8 Hit & Run Academy Indians 1:00 PM Erie Island
U Sunday 24-Aug Akron Tread 4 8 Kent Knights 4:00 PM Erie Island
C Sunday 24-Aug Cleveland Spiders 10 6 Cleveland Indians 2:00 PM Hawken JV
M Sunday 24-Aug Steve's Sports 12 0 Hit & Run Bandits 2:00 PM Mayfield HS
M Sunday 24-Aug Steve's Sports 12 3 Astros 10:00 AM Old Forge - cont'd
M Sunday 24-Aug Wolfdogs 3 6 Astros 11:00 AM Old Forge
M Sunday 24-Aug Kent Mudhens 10 4 Erie Coast Cubs 3:00 PM Old Forge
C Sunday 24-Aug Cleveland Pirates 7 13 Kenmore Brewers 10:00 AM Patterson Park 1
U Sunday 24-Aug Summit County Stingrays 6 13 Akron Cardinals 1:00 PM Patterson Park 1
V Sunday 24-Aug Kent Mudhens 3 4 Crystal Clinic Indians 10:00 AM Sisler Field
V Sunday 24-Aug Akron Coors Knights 5 4 Akron Angels 1:00 PM Sisler Field
V Sunday 24-Aug North Coast Padres 4 14 Orioles 4:00 PM Sisler Field
M Sunday 24-Aug Brewmasters 6 5 Cuyahoga Indians 1:00 PM Solon HS
Div Day Date Week 19 Time Location
U Monday 25-Aug Akron Tread 13 5 Kent Knights 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
L Tuesday 26-Aug Kent Mudhens 0 0 Kenmore Eastern Brewers 7:00 PM Patterson Park 1
U Wed 27-Aug Hit & Run Academy Indians 0 0 Summit County Stingrays 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
C Friday 29-Aug Kenmore Brewers 0 0 Kent Mudhens 7:00 PM Patterson Park 1 (7)
L Saturday 30-Aug Kent Mudhens 0 0 Tim's Tavern 11:00 AM CCC (7)
L Saturday 30-Aug Youngstown AstroFalcons 0 0 Tim's Tavern 1:00 PM CCC (7)
U Saturday 30-Aug U #4 0 0 U #3 10:00 AM Erie Island
U Saturday 30-Aug U #5 0 0 U #2 1:00 PM Erie Island
U Saturday 30-Aug U #6 0 0 U #1 4:00 PM Erie Island
L Saturday 30-Aug Akron Blues 0 0 Kenmore Eastern Brewers 11:00 AM Sisler Field
L Saturday 30-Aug Kenmore Eastern Brewers 0 0 Akron Blues 1:30 PM Sisler Field
M Saturday 30-Aug Steve's Sports 0 0 Kent Mudhens 3:30 PM Sisler Field
V Sunday 31-Aug Akron Angels 0 0 Crystal Clinic Indians 10:30 AM Erie Island (7)
V Sunday 31-Aug Crystal Clinic Indians 0 0 Akron Coors Knights 1:00 PM Erie Island (7)
V Sunday 31-Aug Akron Coors Knights 0 0 North Coast Padres 3:30 PM Erie Island (7)
M Sunday 31-Aug M #7 0 0 M #2 1:00 PM Mayfield HS
C Sunday 31-Aug Kent Mudhens 0 0 Cleveland Pirates 11:00 AM Old Forge (7)
C Sunday 31-Aug Cleveland Indians 0 0 Cleveland Pirates 1:30 PM Old Forge (7)
V Sunday 31-Aug Orioles 0 0 Kent Mudhens 4:30 PM Old Forge (7)
M Sunday 31-Aug M #6 0 0 M #3 10:00 AM Boardman HS
M Sunday 31-Aug M #5 0 0 M #4 10:00 AM Patterson Park 1
M Sunday 31-Aug M #8 0 0 M #1 1:00 PM Patterson Park 1
C Sunday 31-Aug P&N Silverhawks 0 0 Kenmore Brewers 10:00 AM Sisler Field
C Sunday 31-Aug Kenmore Brewers 0 0 P&N Silverhawks 1:00 PM Sisler Field
U Sunday 31-Aug U G5 0 0 0 4:00 PM Sisler Field
                 
L Saturday 6-Sep L #5 0 0 L #4 4:00 PM Sisler Field
U Saturday 6-Sep U G7 0 0 0 1:00 PM Old Forge
U Saturday 6-Sep U G8 0 0 0 4:00 PM Old Forge
V Sunday 7-Sep V #5 0 0 V #2 10:00 AM Erie Island
M Sunday 7-Sep M G6 0 0 0 1:00 PM Erie Island
M Sunday 7-Sep M G5 0 0 0 4:00 PM Erie Island
V Sunday 7-Sep V #6 0 0 V #1 10:00 AM Old Forge
C Sunday 7-Sep C #6 0 0 C #3 1:00 PM Old Forge
C Sunday 7-Sep C #5 0 0 C #4 4:00 PM Old Forge
V Sunday 7-Sep V #4 0 0 V #3 10:00 AM Patterson Park 1
U Sunday 7-Sep U G6 0 0 0 1:00 PM Patterson Park 1
U Sunday 7-Sep U G9 0 0 0 4:00 PM Patterson Park 1
                 
V Saturday 13-Sep V G5 0 0 0 10:00 AM Old Forge
U Saturday 13-Sep U G10 0 0 0 1:00 PM Old Forge
L Saturday 13-Sep L #4/5 0 0 L #1 1:00 PM Sisler Field
L Saturday 13-Sep L #3 0 0 L #2 4:00 PM Sisler Field
V Sunday 14-Sep V G6 0 0 0 10:00 AM Erie Island
V Sunday 14-Sep V G8 0 0 0 1:00 PM Erie Island
M Sunday 14-Sep M Championship 0 0 0 10:00 AM Old Forge
V Sunday 14-Sep V G7 0 0 0 1:00 PM Old Forge
U Sunday 14-Sep U Championship 0 0 0 4:00 PM Old Forge
C Sunday 14-Sep C #6/3 0 0 C #2 10:00 AM Sisler Field
C Sunday 14-Sep C #4/5 0 0 C #1 1:00 PM Sisler Field
V Sunday 14-Sep V G9 0 0 0 4:00 PM Sisler Field
                 
L Saturday 20-Sep L Championship 0 0 0 11:00 AM Old Forge
V Saturday 20-Sep V G10 0 0 0 3:00 PM Old Forge
C Sunday 21-Sep C Championship 0 0 0 10:00 AM Old Forge
V Sunday 21-Sep V Championship 0 0 0 1:30 PM Old Forge